V š e  p r o  k l a s i c k é  i  m o d e r n í  v i n a ř s t v í.
 
 
www.vinarskepotreby.ivs.cz
Provozní doba  Po - Pá :  7.30 - 17.00 hod.    So :  7.30 - 11.00 hod.

Preparáty k ošetření vinohradu, vína, chem. preparáty
agrochemikálie a hnojiva, pesticidy, fungicidy, insekticidy, herbicidy, preparáty na čiření, odbourávání pachutí v destilátech a ve víně, preparáty určené k nápravě a ošetření oxidovaných vín, deriváty na ošetření rmutu a moštu bílých a červených odrůd vinné révy, přípravky proti proti peronosporoře, padlí.

Fungicidy – přípravky proti houbovým chorobám a plísním


Fungicidy jsou účinné přípravky proti houbovým chorobám na rostlinách. Fungicidy se používají nejen pro likvidaci plísní na již napadených rostlinách, ale především jako preventivní ochrana.
Jabloňové padlí, travní plísně a rzi i plísně na bramborách jsou typickými zástupci houbových chorob a plísní, kterými často nechráněné rostliny trpí. Jako ochrana a prevence přitom existuje snadná pomoc v podobě účinných a spolehlivých fungicidů, které potlačí houbová onemocnění a plísně již v zárodku.


Herbicidy – přípravky proti plevelům


Herbicidy jsou přípravky určené k likvidaci nežádoucích rostlin – nejčastěji plevelů. Herbicidy dělíme na selektivní (k likvidaci určitého  druhu rostlin, zpravidla plevele) a totální (pro likvidaci  všech rostlin v místě použití).
Plevel – věčný soupeř zemědělce i zahradníka dostal v herbicidech silného protivníka. Herbicidy fungují jako účinný a rychlý prostředek k ničení plevele a invazních rostlin. Herbicidy mají velmi široké využití. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si osvědčené a účinné herbicidy!


Insekticidy – přípravky proti škůdcům rostlin


Insekticidy jsou přípravky určené k hubení hmyzu a používají se v zemědělství i domácnostech. Insekticidy se významně podílely na růstu produktivity zemědělství ve 20. století a patří mezi důležité pomocníky v boji proti škůdcům. Zbavte se škůdců doma i na zahradě! Nekontrolovaní škůdci dokážou za pár dní zlikvidovat vaši úrodu nebo zamořit celý byt. Prodáváme  kvalitní a osvědčené insekticidy, které jsou šetrné k životnímu prostředí.


Pesticidy

Pesticidy jsou přípravky a prostředky, které jsou určené k tlumení a hubení rostlinných a živočišných škůdců, a k ochraně rostlin.